Eliks to zespół biegłych rewidentów i doradców księgowych. Od prawie 30 lat wspieramy naszych Klientów w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej.

Od początku swojej działalności koncentrujemy się na dwóch kluczowych dla nas aspektach – klient i pracownik. ELIKS  jest firmą tworzoną przez ludzi dla ludzi, tylko skuteczna komunikacja i wzajemne zrozumienie mogą doprowadzić nas do wspólnego sukcesu. Naszą wizją było i jest stworzenie marki rozpoznawalnej, dostarczającej kompleksowych usług wg schematu 360 0 czyli obsługa klienta w zakresie usług audytorskich, księgowych, prawnych, doradztwa podatkowego a także marketingowego. Jesteśmy dumni, że sukcesywnie realizujemy nasz cel.

Obserwujemy rynek audytu i księgowości, dostosowujemy się do jego zmieniających się potrzeb a jako prekursorzy innowacyjnych rozwiązań czujemy się odpowiedzialni za wytyczanie kierunku, w jakim się on rozwija. Przejawem tych  działań jest nasza konferencja KONEL łącząca obszary księgowości i biznesu. Wierzymy, że nasz potencjał, wiedza, profesjonalizm i doświadczenie pozwalają nam tworzyć firmę, której usługi wybierane są ze względu na markę.

Naszym pracownikom zapewniamy dogodne warunki pracy, dokładamy wszelkich starań, aby stworzone dla nich środowisko sprzyjało efektywności pracy i ich dobremu samopoczuciu. Kierujemy się koncepcją „Work Life Balance” , równowaga między pracą, a życiem osobistym jest jedną z cech charakteryzującą organizację pracy Spółki ELIKS.

Dlaczego My

I. Wysoka jakość świadczonych usług.
Z wysoką starannością podchodzimy do każdego Klienta, bez względu na wielkość i rodzaj prowadzonej działalności i branżę.

II. Innowacyjne podejście.
Nasz Zespół łączy wysokie standardy obsługi z innowacyjnym podejściem do naszych Klientów. Stawiamy na relacyjność, zaufanie i bezpośredni kontakt.

III. Kompleksowe zrozumienie.
Komplementarne kompetencje naszego Zespołu pozwala na zrozumienie całości zagadnień i procesów oraz szybka diagnoza sytuacji Klienta.

Wykonaliśmy audyt ponad 3000 sprawozdań finansowych.

Misja

Jednym z najważniejszych składników sukcesu jest współpraca.
Lata doświadczenia w budowaniu relacji sprawiły, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie audytu i księgowości dla firm.

Jako wiodąca firma na rynku usług księgowych oraz audytu,
chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju branży.

Oferujemy naszym Klientom obsługę z zachowaniem najwyższych standardów pracy.

Zarząd

Prezes Zarządu:
Artur Rossudowski

Członek Zarządu:
Monika Aksak-Wąs

Rada Nadzorcza

Zofia Szczepaniak

Krystyna Urbańczyk

Henryk Klin

Zespół

Prokurent:
Dorota Lipeld

Dyrektor ds jakości badań:
Monika Aksak-Wąs

Główny księgowy:
Joanna Cielma

Księgowi:
Justyna Sawicka

Elżbieta Żywiecka

Biegli rewidenci:
Zofia Szczepaniak
Lidia Papierowska
Bronisława Pawłowska
Danuta Sawicka
Barbara Adamczyk
Monika Aksak-Wąs
Marianna Kowalska
Aldona Szuszkiewicz
Henryk Klin
Filip Wiński

Danuta Trachimik

Teresa Sadowska

Krystyna Urbańczyk

KARIERA

Wyślij nam swoje CV na adres biuro@eliks.com.pl